Nowości
September 5, 2019

Dlaczego warto współpracować z partnerem Workplace form Meta?

Wiele firm, które chcą usprawnić komunikację wewnątrz organizacji, kieruje się bezpośrednio do dostawcy konkretnego narzędzia. Jednak globalne grupy, takie jak Facebook czy Google, prowadzą specjalne programy partnerskie i współpracują z firmami na całym świecie. Oprócz sprzedaży licencji, partner wspiera klientów w procesie wdrożenia i utrzymania platformy Workplace.


Refolks ma na swoim koncie prawie 15 000 płacących użytkowników, którzy korzystają z Workplace. Dzielimy się również dobrymi praktykami z polską społecznością na grupie społecznościowej Workplace Poland.

Kto może zostać partnerem Workplace from Meta?

Facebook posiada program partnerski, który umożliwia wykwalifikowanym firmom sprzedaż narzędzia Workplace from Meta.

Autoryzowani Partnerzy, tacy jak Refolks, pomagają swoim klientom wprowadzić trwałe i znaczące usprawnienia w procesie komunikacji wewnętrznej. Dodatkowo, nadzorują oni wdrożenie platformy Workplace oraz integrację już wykorzystywanych narzędzi w Twojej firmie. Partnerzy Facebooka pomagają organizacjom przekształcać komunikację wewnętrzną poprzez tworzenie zaangażowanych społeczności i dwukierunkowej komunikacji biznesowej.

Partnerzy Facebooka pomagają organizacjom przekształcać komunikację wewnętrzną poprzez tworzenie zaangażowanych społeczności i dwukierunkowej komunikacji biznesowej.

Obszary obsługiwane przez Refolks - Partnera Workplace from Meta w Polsce

Eksperci z naszej firmy od wielu lat wdrażają Workplace from Meta w Europie Środkowo-Wschodniej i przenoszą komunikację wewnętrzną Klientów na wyższy poziom. Mają doświadczenie zarówno w aspekcie biznesowym, jak i technologicznym, co oznacza, że poprowadzą Twoją organizację krok po kroku przez wdrożenie, integrację i kampanię informacyjną dla pracowników.

W Refolks, nasi pracownicy na co dzień korzystają z Workplace, dlatego chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z codziennego życia firmy. Wspaniałą wiadomością jest to, że Workplace wspiera nas również w aspekcie edukacyjnym. Dzięki ich materiałom rozwijamy się każdego dnia.

Wiedza, którą zdobyliśmy, jak również bezpośrednie wsparcie, które otrzymujemy od Workplace from Meta, przekładają się na korzyści dla firm, które decydują się na współpracę z partnerem.

Bezpłatny okres próbny

Zdecydowanie nie warto wybierać kota w worku! Jako Partner możemy zaoferować nawet do 30 dni darmowych testów. Ten okres wystarczy, aby sprawdzić, czy narzędzie spełnia oczekiwania firmy. Przygotujemy dla Państwa komplet materiałów, w tym instrukcję użytkowania, harmonogram wdrożenia oraz wsparcie techniczne.

Analiza potrzeb

Przede wszystkim chcemy zrozumieć potrzeby biznesowe naszych klientów i odpowiedzieć na nie. Wspólnie analizujemy cele biznesowe, trudności, z jakimi boryka się organizacja, a następnie znajdujemy idealne rozwiązanie, funkcjonalności i integracje, które pozwolą użytkownikom na sprawne korzystanie z platformy.

Faktury VAT w PLN

Faktury dla Workplace z narzędzia Meta wystawiane są w dolarach amerykańskich. Zależy nam jednak na indywidualnym podejściu do klienta, dlatego oferujemy faktury w euro lub złotówkach. Dodatkowym atutem jest brak konieczności podłączania firmowej karty kredytowej. Jest to duże ułatwienie dla firm, które chcą płacić w lokalnej walucie.

Umowa w Twoim języku

Umowa zakupu licencji jest w języku angielskim, ale jeśli zgodnie z prawem w Twoim kraju musi być przetłumaczona - nie ma problemu. Podejdziemy do sprawy indywidualnie i zawrzemy dwujęzyczną umowę, która spełni wszystkie wymogi formalne w Twoim kraju.

Wsparcie wdrożeniowe

Kluczem do sukcesu komunikacji jest nie tylko samo narzędzie, ale również stałe budowanie zaangażowania i wiedzy jak z niego korzystać. Dlatego przeprowadzimy Cię przez cały proces wdrożenia w oparciu o pięć filarów sukcesu:

  • Zaangażowanie C-Level
  • System integracyjny
  • Procesy transferu/migracji
  • Strategia komunikacji
  • grupy strukturalne

Podczas procesu wdrożeniowego nasi Klienci mogą zobaczyć, jakie możliwości daje Workplace oraz jak budować trwałe relacje z pracownikami. Aby dowiedzieć się więcej o procesie wdrożenia - skontaktuj się z nami.

Wsparcie techniczne


W naszej strukturze funkcjonuje Dział Wsparcia, który jest dostępny dla naszych Klientów przez cały tydzień roboczy, w polskich godzinach pracy - tych, w których działa większość naszych Klientów. Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne w języku polskim i angielskim. Nasi klienci mogą zadawać nam pytania, prosić o konsultację i kontaktować się z nami w razie trudności.

Warto zdecydować się na współpracę z Partnerem!

Współpraca z lokalnym partnerem Workplace from Meta to nie tylko dostęp do platformy, ale także wsparcie w całym procesie wdrożenia, start i dobre praktyki.

latest news

Related Post