Dlaczego Workplace from Meta?

Interfejs platformy nie powinien zaskoczyć Twoich pracowników - bazuje na najpopularniejszym medium społecznościowym, więc każdy użytkownik internetu jest z nim choć trochę zaznajomiony. Dla zwykłych użytkowników nie jest wymagane żadne dodatkowe szkolenie.

Filmy i konferencje na żywo

Workplace umożliwia nie tylko publikowanie statycznych treści, ale także odbieranie i publikowanie treści audiowizualnych. Na platformie możesz organizować spotkania wideo dla maksymalnie 50 osób, a także prowadzić relacje z ważnych wydarzeń w czasie rzeczywistym/na żywo.

WorkChat

Oprócz grup dyskusyjnych, Workplace może służyć także do prywatnego udostępniania treści i plików. WorkChat jest odpowiednikiem Messengera, ale do celów zawodowych - jest dostępny w przeglądarce internetowej oraz jako wygodna aplikacja mobilna.

Dwie aplikacje mobilne

Ogólnofirmowe media społecznościowe powinny być dostępne dla użytkowników przez cały czas z każdego typu urządzenia, aby mogli być na bieżąco z tym, co dzieje się w organizacji, także podczas pracy zdalnej lub w podróży.

Aplikacja mobilna Workplace umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji platformy, które znajdziesz w przeglądarce internetowej. Druga aplikacja - WorkChat - to komunikator ułatwiający uczestniczenie w rozmowach prywatnych i grupowych.

Testuj za darmo

Wygodna i bezpieczna autoryzacja użytkowników

Administrator Workplace może decydować o tym, w jaki sposób przyznać nowym użytkownikom dostęp do platformy. Brak firmowego adresu e-mail czy służbowego telefonu nie jest przeszkodą - pracownicy mogą dołączyć do społeczności za pomocą wygodnych kodów dostępu.

Tłumaczenia na 46 języków

Workplace pomaga usprawnić komunikację między pracownikami z całego świata. Za każdym razem, gdy ktoś opublikuje post w języku, którego nie rozumiesz, narzędzie zaoferuje automatyczne tłumaczenie.

Informacje zwrotne w czasie rzeczywistym

Czy nie byłoby łatwiej wyciągnąć wnioski z wykresów zamiast różnych komentarzy i reakcji? Jeśli chcesz natychmiast otrzymywać informacje zwrotne, możesz użyć wbudowanego narzędzia do tworzenia formularzy.

Przejrzysta struktura organizacyjna

W średnich i dużych przedsiębiorstwach trudno jest śledzić wszystkie stanowiska i ogólną hierarchię pracowników. Profile w Workplace są oznaczone funkcją pracownika i bezpośrednim przełożonym, dzięki czemu całe drzewo struktury jest znane i łatwe do odnalezienia.

Wypróbuj Workplace

Co zyskujesz dzięki Workplace:

Darmowe aplikacje mobilne na Androida i iOS

1 TB miejsca na użytkownika

Możliwość zarządzania urządzeniami mobilnymi podłączonymi do platformy

Nieograniczona liczba grup

Pomoc techniczna

Szybka migracja danych

Poznaj sekrety dobrze skomunikowanych firm

Dołącz do ponad 7 milionów subskrybentów
i przetestuj Workplace od Meta za darmo przez 30 dni.

Testuj za darmo